Polityka prywatności

Oto jak chronimy Twoje dane i szanujemy Twoją prywatność. Kładziemy duży nacisk na ochronę Twojej prywatności i jesteśmy w pełni zaangażowani w zapewnienie solidnej ochrony Twoich danych osobowych podczas korzystania z naszej strony internetowej i aplikacji mobilnej. Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady gromadzenia, wykorzystywania, udostępniania i przechowywania danych w serwisie internetowym soscredit.pl oraz w aplikacji mobilnej Soscredit PL - Pożyczka online. Zdecydowanie zalecamy uważne zapoznanie się z niniejszą polityką w celu zrozumienia. 

Zbieranie danych 

Korzystając z naszej strony internetowej lub aplikacji mobilnej, możesz podać określone dane osobowe, takie jak imię i nazwisko, adres, adres e-mail, numer telefonu i inne szczegóły związane z informacją zwrotną. Ponadto możemy gromadzić informacje dotyczące Twojej aktywności na stronie, w tym odwiedzin na stronie, korzystania z usług, porównań pożyczek i innych wykonywanych działań. 

Automatyczna kolekcja 

Za pomocą plików cookie automatycznie gromadzimy istotne informacje techniczne dotyczące Twojego urządzenia i połączenia internetowego, takie jak adres IP, typ przeglądarki, system operacyjny i inne dane techniczne. 

Wykorzystanie informacji 

Gromadzone przez nas informacje są wykorzystywane do dostarczania istotnych informacji dotyczących produktów i usług finansowych, oferowania obsługi klienta i wypełniania naszych zobowiązań wobec Ciebie. Ponadto wykorzystujemy te informacje, aby spersonalizować Twoją witrynę i aplikację mobilną, przedstawiając odpowiednie informacje o pożyczkach i produktach finansowych, a także dostosowane oferty. Analizując interakcje użytkowników, stale ulepszamy funkcjonalność witryny i aplikacji, projekt, interfejs użytkownika oraz usprawniamy proces porównywania pożyczek online. Ponadto możemy komunikować się z Tobą za pomocą różnych środków, dzieląc się informacjami o nowych produktach, ofertach specjalnych, materiałach promocyjnych i innymi komunikatami, które mogą Cię zainteresować. Jeśli jednak chcesz zrezygnować z otrzymywania takich komunikatów, możesz skontaktować się z nami bezpośrednio. 

Ujawnienie informacji 

Nie udostępniamy, nie sprzedajemy ani nie przekazujemy Twoich danych stronom trzecim bez Twojej wyraźnej zgody, chyba że zachodzą następujące okoliczności: 

Zaufane partnerstwa: Możemy współpracować z renomowanymi partnerami, którzy pomagają nam w świadczeniu usług oraz ulepszaniu stron internetowych lub aplikacji mobilnych. W takich przypadkach możemy udostępnić pewne informacje o Tobie, aby zapewnić bezproblemowe świadczenie usług i ciągłe ulepszanie strony internetowej lub aplikacji. 

Zgodność z prawem: Możemy ujawnić Twoje dane, jeśli jesteśmy do tego prawnie zobowiązani przez prawo, nakaz sądowy lub jeśli uważamy, że jest to konieczne do ochrony naszych praw i interesów. Zapewniamy, że każde takie ujawnienie będzie ściśle zgodne z wymogami prawnymi i zostanie wykonane z najwyższą dbałością o Twoją prywatność. 

Ochrona danych osobowych 

Wdrażamy kompleksowe środki w celu ochrony Twoich informacji przed nieautoryzowanym dostępem, wykorzystaniem, modyfikacją lub ujawnieniem. W celu zachowania wysokiego poziomu prywatności i ochrony danych w serwisie soscredit.pl i aplikacji mobilnej Soscredit PL - Pożyczka online stosowane są zaawansowane techniczne, administracyjne i fizyczne środki bezpieczeństwa. Nasz oddany zespół ekspertów ds. bezpieczeństwa stale monitoruje i aktualizuje nasze systemy, aby ograniczyć ryzyko nieautoryzowanego dostępu, wykorzystania lub ujawnienia Twoich informacji. Przechowujemy Twoje dane osobowe tylko tak długo, jak jest to konieczne do realizacji celów, dla których zostały zebrane lub tak długo, jak wymagają tego obowiązujące przepisy prawa. Pomimo naszych rygorystycznych środków należy pamiętać, że żadna metoda przesyłania lub przechowywania danych w Internecie nie może być całkowicie bezpieczna. 

Prawa użytkownika 

Posiadasz określone prawa dotyczące swoich danych osobowych. Możesz żądać dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania. Dodatkowo możesz cofnąć zgodę na przetwarzanie danych lub wyrazić sprzeciw wobec określonych rodzajów przetwarzania. 

Aktualizacje Polityki prywatności 

Nasza Polityka prywatności może podlegać zmianom w dowolnym momencie w odpowiedzi na ulepszenia usług, wprowadzenie nowych funkcji i usług, zmiany w przepisach lub w celu zapewnienia przejrzystości. W przypadku modyfikacji poinformujemy Cię o tym, publikując zaktualizowaną wersję na naszej stronie internetowej. Zachęcamy do okresowego przeglądania Polityki prywatności, aby być na bieżąco z wszelkimi zmianami. 

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz dodatkowych informacji, skontaktuj się z nami za pomocą formularza „Informacje zwrotne”. Nasz zespół zajmuje się odpowiadaniem na Twoje zapytania przez całą dobę.