Często zadawana pytania

Pożyczkę może otrzymać każda osoba w wieku od 18 do 75 lat. Aby ubiegać się o pożyczkę, musisz być osobą wypłacalną i posiadać konto bankowe w instytucji kredytowej w Polsce oraz telefon komórkowy. Należy wypełnić formularz zgłoszeniowy, poczekać na podjęcie decyzji przez specjalistę i/lub otrzymać decyzję za pośrednictwem wiadomości SMS i/lub e-mail.
Każdy klient oceniany jest indywidualnie. Dla nowych klientów maksymalna kwota pożyczki wynosi do 5000 zł za 0%. Spłacając pożyczkę na czas, można pożyczyć do 60000 zł.
W razie pozytywnego rozpatrzenia wniosku, pieniądze otrzymasz jak najszybciej.
Można wypełnić wniosek na dodatkową kwotę pieniędzy, jeśli nie została pożyczona maksymalna kwota pożyczki.
Aby otrzymać pożyczkę nie ma potrzeby wpłacenia kaucji, ani posiadania poręczyciela.
Wniosek można złożyć o każdej porze dnia i nocy.
Pożyczkę można spłacić szybciej niż ustalono w harmonogramie płatności. Skontaktuj się ze specjalistą ds. obsługi klienta, aby ustalić dokładną kwotę spłaty.
Spłata pożyczki musi nastąpić zgodnie z harmonogramem, w przypadku niezgodności z harmonogramem płatności naliczane będą odsetki karne. W przypadku opóźnienia w spłacie pożyczki skontaktuj się z obsługą klienta.
Profil klienta na stronie głównej: klienci mogą widzieć status kredytu, dostępną kwotę pieniędzy, historie płatności, obecni klienci mogą poprosić o dodatkową gotówkę.
Konieczne jest wypełnienie wniosku o pożyczkę. Po oszacowaniu wypłacalności klienta, zostanie ustalona maksymalna dostępna kwota pieniędzy, którą można znaleźć w profilu klienta.
Rzeczywista roczna stopa oprocentowania – to całkowity koszt pożyczki, zawierający odsetki za pożyczkę, a także wszystkie pozostałe prowizje i wydatki lub analogiczną stopę procentową obliczaną zgodnie z obowiązującym prawem, wyrażoną w procentach.
Wybierając usługę pożyczki online, masz możliwość otrzymania pożyczki 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.